Розвиток ОГС :: Ваучери

Систему ваучерів (малих грантів) для організаційного розвитку організацій громадянського суспільсва в Україні було започатковано міжнародною організацією Pact Inc в рамках програми UNITER з підтримки організаційної спроможності ОГС. Завдяки такій програмі ОГС України отримали можливість зміцнювати як основні організаційні спроможності, так і отримати спеціальні навички, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними. Система виявилась затребуваною серед користувачів та оримала подальшу підтримку USAID та SIDA.

З 2012 року систему ваучерів адмініструє Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “ЄДНАННЯ” (ІСАР “Єднання”).

Підтрімку щодо посилення організаційної спроможності на даний момент можна отримати в двох основних напрямки:

 

  • Організаційна або функціональна спроможність (організаційний розвиток, посилення мереж, адвокація, управління інтелектуальними ресурсами, управління грантами);

Інформація про програму

Мета програми ваучерів та види ваучерів

Критерії відповідності

Порядок подання заявок

Форми Заявки та Додатків

 

  • Технічна або секторальна спроможність організації у секторі ВІЛ/СНІД в рамках проекту USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представинків груп найвищого ризику в Україні».

Інформація про програму

Мета програми ваучерів та види ваучерів

Критерії відповідності

Порядок подання заявок

Форми Заявки та Додатків