ІІІ Форум з організаційного розвитку

ІІІ ФОРУМ З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

«Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні»

3-4 грудня, м.Київ, НСК “Олімпійський” 

Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Адміністратором Форуму є українська громадська організація ІСАР «Єднання», але до проведення події долучається велика кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програма розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Фонд ім. Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження», компанія “Майкрософт Україна” та багато інших.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Українська кав’ярня», «Живі історії», «КІНОпростір», «Майстерня». У ході Форуму відбудеться виставка-ярмарок провайдерів прослуг, а також буде нагороджено переможців конкурсу на кращу історію успіху громадської ініціативи. Долучайтеся, реєструйтеся, творімо Форум разом!

Зареєструватися до участі в роботі Форуму 3 грудня

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Формати роботи Форуму

Конкурс на кращу історію успіху громадського почину

Заходи Форуму 4 грудня

Зареєструватися до участі у виставці-ярмарці провайдерів

Акредитація на Форум (для медіа)

Стежити за новинами Форуму через facebook