Можливості фінансування

Створено: 27 серпня 2013

Систему ваучерів (малих грантів) для організаційного розвитку організацій громадянського суспільсва в Україні було започатковано міжнародною організацією Pact Inc в рамках програми UNITER з підтримки орга��ізаційної спроможності ОГС. Завдяки такій програмі ОГС України отримали можливість зміцнювати як основні організаційні спроможності, так і отримати спеціальні навички, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними. Система виявилась затребуваною серед користувачів та оримала подальшу підтримку USAID та SIDA.

З 2012 року систему ваучерів адмініструє ІСАР "Єднання".

Підтримку щодо посилення організаційної спроможності на даний момент можна отримати за двома основними напрямками:

 

Організаційна або функціональна спроможність (організаційний розвиток, посилення мереж, адвокація, управління інтелектуальними ресурсами, управління грантами)

Організаційна та технічна (секторальна) спроможність організації у секторі ВІЛ/СНІД в рамках проекту USAID «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представинків груп найвищого ризику в Україні»

Також існує можливість отримання ваучерів для лідерів ОГС на участь у навчальних заходах з метою підвищення організаційної спроможності своїх організацій. Будь ласка, дивіться "Правила та умови використання ваучерів з організаційного розвитку ОГС для участі в навчальних заходах" (*pdf 274 Kb). Для подання заявки на отримання ваучеру використовуйте форму заявки і додатки з розділу "Організаційна або функціональна спроможність".

Якщо у Вас виникли будь-які запитання щодо ваучерів, будь ласка, звертайтеся до грантових менеджерів ІСАР "ЄДНАННЯ".