Вебінар з ваучерної системи з розвитку технічної та організаційної спроможності у сфері ВІЛ/СНІД

Створено: 17 квітня 2014

Шановні колеги,

Запрошуємо вас взяти участь у 3-му вебінарі, присвяченому ваучерній системі з розвитку технічної  та організаційної спроможності у сфері ВІЛ/СНІД, який буде присвячений, в основному, питанням звітності за отриманими ваучерами.

Вебінар відбудеться 24 квітня 2014 року з 11:30 до 13:00 та буде проводитись адміністратором ваучерної системи – ІСАР “Єднання” у партнерстві з проектом USAID RESPOND («Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні»).

Дмитро Михайленко, менеджер з розбудови потенціалу та організаційного розвитку проекту USAID RESPOND, розповість про успіхи проекту у сприянні покращенню якості та системи надання послуг у сфері ВІЛ/СНІД через програму ваучерів (грантів) з технічного розвитку ВІЛ/СНІД сервісних організацій. Також Дмитро Михайленко розповість про нові типи ваучерів, які можуть отримати ВІЛ-сервісні організації

Олена Губар, радник з програмних та адміністративних питань ІСАР “Єднання”, розповість про принципи підготовки програмних звітів, які мають надати організації, що отримали ваучери (гранти).

Світлана Шарай, фінансовий менеджер ІСАР «Єднання», ознайомить з правилами підготовки фінансових звітів за ваучерами (грантами).

Окремий час заплановано приділити опису порядку заповнення аплікаційних форм та обговоренню правил отримання ваучерів (грантів), а також відповідям на ваші запитання щодо різних аспектів роботи ваучерної системи. Якщо у вас вже є запитання стосовно тем,

які планується висвітлити у ході вебінару, ви можете написати їх нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ми обов`язково підготуємо ґрунтовні відповіді, які ви зможете почути в процесі вебінару.

Також просимо звернути увагу на технічні деталі. Для того, щоб долучитися до вебінару, необхідно перейти за посиланням, яке з’явиться на нашому сайті (www.isar.net.ua) пізніше та встановити модуль, який автоматично буде запропоновано встановити.

Можливо, ваша антивірусна програма спробує заблокувати модуль – у такому разі можливі проблеми зі звуком. Будь ласка, переконайтеся, що антивірус не блокує модуль для найкращої якості звуку та зображення.

Окреме прохання ставити запитання шановним учасникам вебінару ЛАТИНИЦЕЮ, оскільки модуль не розпізнає кирилицю.

Велике прохання реєструватися під час проведення вебінару (вказати назву населеного пункту).

Телефон для запитань 044 201 01 60